Biuletyn nr 27 - 24.03.2016

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy Wam najserdeczniejsze życzenia radości codziennych zmartwychwstań :) 
 
A jeśli chodzi o działania Fundacji, to najważniejsze w ostatnim miesiącu było rozpoczęcie kolejnej edycji SKOLE 2016 - konkursu na dotację do kształcenia kadry instruktorskiej. W pierwszym etapie konkursu otrzymaliśmy  16 aplikacji na duże projekty długofalowe z czego zaakceptowaliśmy 12 oraz  37 aplikacji na kursy pojedyncze z których zaakceptowaliśmy 33. Dodatkowo  trzem projektom długofalowym zaproponowaliśmy przeniesienie do kategorii kursów pojedynczych. Listę kursów dopuszczonych do II etapu konkursu zamieściliśmy na stronie Fundacji.
 
Pełny związek z prowadzonym przez Fundację konkursem dotacyjnym ma przygotowana we współpracy z NWH publikacja zawierająca najciekawsze konspekty zajęć realizowanych w czasie kursów uczestniczących w konkursie SKOLE 2014 - pliki z tą publikacją są do pobrania ze strony Fundacji
 
Nawiązując do szczególnego czasu jakim jest Wielki Tydzień i Święta Wielkanocne oraz do trwającego Roku Miłosierdzia, chcemy Wam zwrócić uwagę na działalność  Fundacji z Serca Ochotnego powstałej z inicjatywy "starych"  instruktorek ZHR Ewy Gronkiewicz i Marzeny Serwa-Sereda  (profil Fundacji na Facebooku).
 
Nieśmiało przypominamy również o pomocy potrzebnej krakowskim instruktorom Tereni i Tadeuszowi Żelazny - szczegóły w ich liście
 
Chcemy Was również poinformować, że jeden z naszych Fundatorów, hm Grzegorz Nowik, kandyduje na funkcję przewodniczącego ZHR.  XV Zjazd ZHR odbędzie się 1 kwietnia, więc tego dnia trzymajmy kciuki ;)
 
CZUWAJ!
Redakcja biuletynu